| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot face? Sa va povestesc:
Am fost cu un tip 3 luni, relatie la distanta, intalniri rar, ne certam destul de des, gelozia, dar ne impacam repede. De o saptamana ne-am despartit...
Vorbim, dar nu prea mult, eu tin foarte mult la el...
si vreau sa ne impacam, i-am zis si a spus "ma mai gandesc"

Ce sa fac? :-(

4 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Daca chiar il iubesti, acorda`i timpul de care are nevoie. In NICIUN caz sa nu-l intrebi din nou, sau sa-l freci la cap cu intrebarea " te ai mai gandit?".

| Robin001 a răspuns:

Daca chiar tii la el.de ce nu? baftabig grin

| inessaxxx a răspuns:

Si eu am o relatie de aproape 5 luni la fel la distanta si avem si noi certuri dar ne iubim foarte mult si cred ca si voi ar trebui sa va impacati daca il iubesti mergi inainte ca mai apoi sa nu ai regrete fa cum iti dicteaza inima succes

| pixxy a răspuns:

O relatie la distanta nu prea se merita. Iar daca el te-a luat cu " ma mai gandesc " e clar ca nu prea ii pasa, nu vreau sa te dezamagesc, dar mai bine il uiti si gata. Daca si el tinea la tine cat de cat probabil vroia sa se impace cu tine cand i'ai spus chestia asta, mai ales ca tu ca fata ai facut pasul asta...