| eu_7509 a întrebat:

Buna ce sa fac imi place de un baiat care este chinez si nu stiu cum sai ii spun ca -l plac pentru ca el nu vorbeste romana, stie putin engleza da nu stiu cum sa il intreb va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Buna
si eu eram intr-o situatie ca a ta dar eu nu am avut cum sa-i zic nimic
daca vorbeste putin engleza poti sai spoi ceva in engleza ca sa intelegea
si poti invata cateva cuvinte in chineza nu moare nimeni
succes si fii puternika!

6 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

De ce iti place asa de mult chinezul? Ce este asa de frumos la un chinez? Noroc!

| denysame a răspuns:

Esti gay?laughingSau asa ti'ai pus si u numele 'eu Bo$$'
Daq esti fata gasesteti un romanwinking
Si daca 'mori'laughing dupa el spune-i in engleza ca il placirolling eyes
LoL!raised eyebrows

| BeautyTeacher a răspuns:

Cica eu boss cat de cocalarrolling on the floor))))))))))

| BUFU_7128 a răspuns:

Hai sa te iau p limba ta de cocalar, te duci la el si ii spui caingares a my amorhappy. vezi daca intelege daca nu il iei prin semne

| madaa_9439 a răspuns:

Ii desenezi. te desenezi pe tine si pe el si multe inimioare ca. da`l incolo de chinez. engleza nu stie, romana nici atat.de desenat n`are cum sa nu inteleaga.si daca nu intelege inseamna ca e batut in cap si nu meritalaughing)))

| Sufletel92 a răspuns:

Mi se pare mie sau si tu esti baiat?laughing
"eu bo$$"=]]

daca esti fata, lasa-l dracu' de chinezlaughing ca sunt si romani frumosi cu care sa te poti intelege.happy