| papushikadulcee a întrebat:

Ce sa fac sa il fac pe fostul meu prieten sa sufere? Adica ce sa fac sa se gandeasca la mine si sa ii para rau ca nici nu i-a pasat de mine...Plzz raspundeeti repede...

11 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Intră-n gaşca lui şi lipeştete de cel mai bun prieten al lui! Să fii iubită!

| VadTot a răspuns:

SA fii prietena mea!

| anss23 a răspuns:

Nu te supăra că întreb dar câţi ani ai, fetiţo?!
După întrebare, numele tău şi felul în care gândeşti nu ţi-aş da mai mult de 11-12 ani, o vârsta la care nici nu ştiu la ce-ţi trebuie iubit.Ce rost mai are acum să-ţi pierzi timpul ca o obsedată, încercând să-l faci să aibă nu ştiu ce regrete? Mai pune şi tu mâna pe o carte, imediat începe şcoalalaughing

| FORMULADTI a răspuns:

Daca nu i-a pasat de tine, atunci de ce iar pasa acum? big grin Niciodata nu o sa poti face asta.Imi pare rau, sufera tu mai departewinking

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

N-ai cum să-l uiti, asa cum nici nu-l poti face să sufere, dacă n-a existat iubire din partea lui. Doreste-i, in gând, fericirea. Și roagă-te lui Dumnezeu să ți-o afli si tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu provoca suferinta celui pe care l-ai iubit ca se va intoarce impotriva ta.Viata merge inainte, cu bune si rele.Mult noroc.

| Cricutz a răspuns:

Tampenii straight face Ce oameni...

| bellatrix24 a răspuns:

Indiferenta doare cel mai tare! poti sa fi indiferenta fata de el sa te porti de parca nu iti pasa, sa iti faci alt prieten... sa iesi in oras cu fetele

| Melii94 a răspuns:

Fi indiferenta.Fa-te ca nu iti pasa de el. Daca a tinut la tine te va cauta daca nu ..stii singura raspunsul. Timpul e razbunarea.

| askman4u a răspuns:

Fa o cu o banana si trimitei poza

| AlexIon9885123 a răspuns:

Mai bine il lasi in pace, fiindca nu cred ca tie ti-ar conveni sa iti faca cineva asahappy!