| BogdanMaihai12 a întrebat:

Bună, ce se întâmplă dacă ma masturbez și îmi dau drumul și după ma masturbez in continuare?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ''palosul'' iti va ramane in continuare ''palos'' si nu se-nmoaie dupa ejaculare si devine precum este o ''carpa de spalat vase'', in acel caz poti sa tii-l freci in continuare fara nicio teama sau vreo retinere, in speranta ca in cel mai fericit caz s-ar putea sa ajungi la o noua ejaculare. big grin

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te masturbezi a doua oara.

| ania a răspuns:

Devii tot mai dependent de masturbare.

| mihai69 a răspuns:

E posibil să mai ai un orgasm, da' nu e nimic garantat.

| Crackman a răspuns:

Nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că nu ţi-a ajuns şi mai faci încă o partidă ca să fi pe deplin satisfăcut. big grin

| Catalin77945 a răspuns:

Pierzi timp util in mod inutil, daca te masturbezi odata ai placere, dupa a 2 oara e ca prima da second hand, si dupa e o posibilitate sa te si doara a 2 zi cand te pisi, deci nu prea e safe.

| StefanAdam a răspuns:

Freaca pana iese fum fratele meu

| grozeaandrei a răspuns:

E nașpa, nu incerca

| OlaFirfirikCurajosul a răspuns:

Gen dupa ce te masturberzi in continuare inseaman ca te mai masturbezi o data