| anonim_4396 a întrebat:

ce se intampla daca te masturbezi si nu ti-a venit ciclu?

9 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Nimic, in afara de un orgasm clitoridian.

| liviu42 a răspuns:

Nu faci nici o infectie daca inainte sa te freci te speli pe maini nici ca nu o sa iti mai vina ciclul nici nimic, in afara de faptul ca vei avea un orgasm ce dracu altceva poti sa patesti, te umezesti la pasarica, pe urma te duci si te speli si gata dormi linistita.

| Papusik a răspuns:

Nu se intampla nimic, stai calma love struck.
Succes! :*

| Elysssa a răspuns:

Mai exact, vrei sa afli daca ai ramas insarcinata din cauza asta? happy

| Anny1 a răspuns:

In nici un caz nu esti insarcinata daca asta e gandul tau si ti-a fost rusine sa ni`l spuihee hee ce sa se intample? pai poti sa faci infectie depinde cu ce te`ai masturbat si poti sa facu fel si fel de boli deoarece este o zona foarte foarte sensibila.stai linistita, iar ciclul poate sa iti intarzaie din mai multe motive dereglare hormonala.infectii acestea apar odata cu mancarimi usturimi ...acuma trebuie doar sa astepti Bafta!:*

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nimic,stai lin nu ai ramas gravida cu tine insatilaughingrolling on the floor

| BuggsBunny a răspuns:

Vai! Eu chiar nu vă înţeleg! De ce trebuie să o luaţi la mişto?straight face.A fost o întrebare inocentă.Dar mare parte dintre voi aţi luat-o la mişto pentru că vă credeţi mari smecheri.Sincer m-am săturat de voi! Decât să vă bateţi joc mai bine nu răspundeaţi! IDIOŢI!

| IAMsterdam a răspuns:

Ai ramas gravida. Grabeste-te la ginecolog.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu inseamna dacat ca ai racit sau ca iti intarzie din alte cauze;
puteai la fel e bine sa nu te masturbezi si sa nu iti vina ciclu;
nu are nici o legatura masturbatul cu intarzierea ciclului;