| florian_1947 a întrebat:

Ce subiecte sa discut si eu cu o fata pe mess? Nu imi vine nimic in cap. Dar nu vreau raspunsuri din acelea cu: incalzirea globala, cum sa mananci seminte fara sa scuipi, mare, soare, etc.

Răspuns Câştigător
| alessa_3549 a răspuns:

Pai puteti vorbi despre voi... ce va place sa faceti, ce filme va plac, ce muzica...etc

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cartile tale preferate, compozitorul care iti place, ultima piesa de teatru pe care ai vazut-o.

| victoR1k_1606 a răspuns:

Incearca sa o cunosti, sa vezi ce-i place. Dar nu inteleg ceva, de ce totul pe mess? de ce nu in realitate? Spune-i intr-o seara pe mess "Eu ma duc afara sa ma uit la stele, vrei sa vii? " daca zice "nu' nu-i nimic, mai incerci zilele urmatoare. Bafta cu ea

| kittysor a răspuns:

... dar nici de genul " ce culoare au chilotii de pe tine" sau "spune-mi ca vrei sa te ating"!
Subiecte de discutie sunt multe, ideea e sa le gasiti pe alea comune fiindca nu poti avea pretentia ca ea sa-ti vorbeasca despre mecanica masinii si nici tu nu poti vorbi despre marci de cosmetice!

| cristiano9 a răspuns:

Intreab'o ce a facut in ziua aceea, ceva care sa o intereseze pe ea, u ai doar rolul secundar, ca asa le plac fetelor sa vb mult...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BUNA! daca nu ai nici un subiect iti dau eu unul, ascultati muzica discutati despre timpul in care nu v-ati mai vazut!