| anonim_4396 a întrebat:

Cea mai buna prietena a mea are 14 ani si ghiciti...nu mai e virgina I don't want to see azi am aflat si eu de la prietenul ei, nu de la ea. Ea nu mi-a spus nimic, de fiecare data a negat totul. Prima oara s-a intamplat in iulie (anal) I don't want to see cand am auzit mi-a venit greata. La 14 ani, anal?
Dupaia a continuat de 4 ori anal si de abia dupa aceea vaginal.
Ei au fost de curand la mare unde au facut-o de o gramada de ori si pe plaja si in camera. Eu sunt inca intr-un soc si nu imi vine sa cred ca prietena mea e o c*rva.
Pls dati-mi niste sfaturi sa ma obisnuiesc cu ideea, ma simt groaznic! Imi e greata de ceea ce a facut. Ce sa fac?

20 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atata timp cat a facut-o cu prietenu ei nu e curva... E doar prostuta ca sia ineput viata sexuala atat devreme.

| InnaiiSa a răspuns:

Trebuie sa stai linistita ce poti face? dace ei ii place si a gasit baiatul potrivit nu e nimic grav dar daca tie ti se pare un lucru rau si grav ii poti spune si poti incheia prieteniia cu ea astfel iti poti gasi prietene care nu si.au inceput viata sexuala

| DarkStarGW a răspuns:

Sa ii dai in continuare la p***y ca sa nu-si piarda reputatia rolling on the floorrolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| SimplePerfect a răspuns:

Nu o numesc asa degeaba. La 14 ani sa o faci ANAL de 3 ori pe zi. Poate c*rva nu e tocmai cuvantul potrivit dar e pe aproape...si doar dupa 4 luni de relatie...

| Klawditza a răspuns:

Mai e alegerea ei si te inteleg si mie mi se pare nasoala chestia dar gandeste-te putin inainte:
o curva umbla cu N barbati in acelasi timp, se baga peste altele si ar face orice (in leg cu sexul) pentru bani si statut social.Si varsta nu conteaza.Prostituata sunt alea de pe bariera si tarfele sunt o corcitura intre cele doua doar ca aia merita omorata.
Faptul ca face chestiile asta de N ori pe zi la 14 ani nu ar fi cinestie ce.Una de la mine din sc a luat'o in gura si apoi s-a dus la dirigasa si i-a zis de fata cu toti dar se mandreste ca e virgina si era clas 5 e o diferenta si inca zi mersi ca o face cu unu singur
4 luni de relatzie poate intre ei doi este ceva ce tu u poti sa intelegi sau poate o are la mana cel mai bine e sa discutazti sau sa o dai la o parte

| Lorenada a răspuns:

Asta nu inseamna ca daca a facut anal este o curva, poate pentru ea asa este o placere mai mare si de aia a facut-o... dara aceasta este treaba ei si nu ai de ce o judeca. In primul rind nu se stie daca a facut ea asa, deoarece baietilor le mai place sa puna si de la ei cite ceva scirbos, de genul acesta. Tu mai intii vb cu ea ca sa te convingi cu adevarat ca ea a facut acest lucru si apoi vei trage concluzii.

Răspuns utilizator avertizat
| Angelofdarkness862 a răspuns:

Tare tipa rolling on the floor

| BeLLLLLa a răspuns:

Ace se ****a cu toti de pe drum era curva da a facut cu iubituhappy
si tu n-ai ce sa faci e treaba ei ce face:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da tu ce esti? o sfanta? care? vrei sa pleci la manastire si sa ramai virgina? a facut-o ea si in nari, nu numai oral si anal.ce sa-i faci daca e proasta?

| VacutzaRoscata a răspuns:

Mie nu mi-ar placea o asemenea prietena la varsta ta straight face
spune-mi cu cine umbli ca sa-ti spun cine esti

| Narcis2007 a răspuns:

Si pe mine mar soca...vezi poate daca ti-a spus prietenul ei s-ar putea sa fie doar o infloritura...in situatii din astea eu ma calmez ascultand melodii violente/zgomotoase, poate te ajuta si pe tine

| virusalbviolet a răspuns:

Te-ai gandit, daca ii o nimfomana? laughing))

| RXN a răspuns:

Vorbesti prostii si judeci fara rost.Iti faci 'cea mai buna prietena' curva? Pentru ce? Pentru ca si-a inceput viata sexuala? Inseamana ca si maica-ta e curva,doar nu e virgina.
E doar naiva si inconstienta ca si-a inceput viata sexuala atat de devreme, dar nu curva, iar prietenul ei e un nesimtit care nu stie termenul de intimitate.Sau poate el nu spune[in totalitate] adevarul.
Tu nu ar trebui sa te mai bagi in viata privata a omului.Ea nu avea nicio datorie fata de tine sa-ti spuna ca si-a inceput viata sexula,nu e un aspect pe care e musai sa-l stii tu,mai ales ca,dupa cum se vede, esti imatura, nu intelegi si judeci.

| Florennce a răspuns:

Pentru toti care au spus ca " daca a facut-o cu prietenul ei nu e c***a" ( scuze, dar mi-e scarba sa si scriu cuvantul ). chatterbox

O fata e c***a atunci cand o face cu cineva care nu este sotul ei. Si atat. O fata trebuie sa se pastreze pentru sotul ei, sa aiba niste principii dupa care sa se ghideze.straight facePacat ca nu mai exista asa ceva in ziua de azi no talking.

| Visecolorate a răspuns:

Nu e mai fata curva. Daca a facut'o cu prietenul ei. Intr'o relatie stabilawinking Si nu inteleg ce treaba ai tu cu viata ei personala, sincer.

| ignore a răspuns:

E trebuie ei. face ce vrea cu prietenul ei INSA ai grija ca daca tu ai intrebato si te-a mintit e bine sa numai fi asa pr cu ea.

| bibbssss a răspuns:

Exista timp pentru toate! nici eu nu pot sa inteleg de ce a facut greseala de a-si incepe viata sexuala atat de devreme! Fetele la 14 ani ar trebui sa se joace inca cu papusi nu sa se dezbrace pentru baieti! In primul rand, viata sexuala necesita responsabilitate, iar eu nu cred ca un copil de 14 ani este atat de responsabil! In al doilea rand, mai exista si bolile cu transmitere sexuala (mai ales in cazul sexului anal) dar si in cazul celui vaginal! Bineinteles, lista nu se incheie aici! mai avem si capcana drogului numit sex! la aceasta varsta suntem predispusi sa acceptam oriceni se pare tentant, mai ales sexul in cazul ei! Foarte multi isi inchipuie acum poate ca dependenta de sex este ori o fita, ori ceva deloc rau, ba chiar cool si trendy! Insa a fi dependent de sex inseaman nu doar a face sex cu iubitul tau excesiv ci si masturbare excesiva, consum exagerat de pornografiepana la sex intamplator cu tipi necunoscuti, prostitutie! stiu ca viata sexuala inseamna mai mult risc decat placere, deci te sfatuiesc sa nu calci pe urmele prietenei tale! Nu ar trebui sa_ti fie scarba pentru ca asta e viata si trebuie sa o luam impreuna cu parti bune si parti mai rele! In ceea ce o priveste pe prietena ta eu zic ca cel mai bine ar fi sa intrerupi legatura cu ea pentru ca ea probabil va intra intr-un anturaj mai dubios si, cu timpul, va reusi sa te atraga si pe tine! sper ca ti-am fost de ajutor!

| degette_1911 a răspuns:

Vreau si eu numarul ei, id ceva, este idealul meu de fata care o vreau langa mine