| FMiruna33 a întrebat:

Bună, cei care au mai răspuns la întrebările mele știu povestea mea.
Avem o lună de când ne-am despărțit dar totuși vin în fiecare zi la el și vine și el la mine, mâncăm dormim ieșim împreună, când suntem singuri se comportă ca și cum suntem împreună dar dacă deschid subiectul îmi spune ca între noi nu mai poate fi ca înainte. Totuși vreau să i dovedesc ca regret ca a fost o prostie și tot ce îmi doresc este el și să ne fie bine

2 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ai si o intrebare sau doar ti-ai dorit sa ne informezi?

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Ai mai intrebat.
Acelasi raspuns ca si atunci:
https://www.tpu.ro/......-la-el-si/