| onutza99 a întrebat:

Buna :* cel mai bun prieten al iubitului meu m-a luat de mana si ma gadilat in palma cu degetul mijlociu. Ce mai inseamna si asta? eu am o banuiala dar sper sa nu fie aiahee hee o parere ceva?hee hee

Răspuns Câştigător
| bacterie a răspuns:

Eu zic sa faceti sex, daca il placi si el te place, de ce iti e frica nu vei scapa, so take care

13 răspunsuri:
| Michell_7762 a răspuns:

Asa este vrea sa faceti sex.Sau mai bine spus ti-a propus sa faceti sex.Dar si tu? de ce i-ai permis sa te ea de mana? De cand moda asta de a fi asa amabila cu prieteniii, prietenului tau.Eu nu va inteleg Atentie! sunt baieti care vb cu amici lor de iubite(barfesc), si acestia devin f.curiosi si inceara sa iti atraga atenti doar in ideea si strict in acest scop de a face sex cu tine.De aceea multe fete nu au curaj sa fc.acest pas, ca iubitul povesteste cu amicii de relatia lor intima (cunosc f. multi care o fac si nu numai cu baietii chiar si cu fetele).

| bby a răspuns:

Eu din cate stiu asta inseamna ca acel baiat vrea sa se culce cu tine laughing si chair asa ewinking

| Deniisze a răspuns:

Inseamna ca vrea ceva dirty de la tine!

| SkyZ0 a răspuns:

Baiatul tia propus o sa faceti sex!

| Monica_7453 a răspuns:

Este atras de tine! cineva e cu gandu la prostioaree smug!

| bl0ndha a răspuns:

Stii ce inseamna astalaughing ca vrea sa faca sex cu tine, eu zic sa ai grija de tine si cand iti mai face asa smulge mana si spune-i ca nu ca e mai bine

| biabianca_8446 a răspuns:

Teee vreaaaaaaaaaaaaa...laughing smug

| MarchetuLuCatarama a răspuns:

Vrea sa va frichi frichi

| Andreeadeea1989 a răspuns:

Toti cei de mai sus au dreptate, acum se poate sa fie o gluma sau chiar vrea, asta trebuie sa afli singura big grin... succes

| onutza99 explică:

Pt Michell * : El mi-a spus hai sa iti arat un semn si prima data am ezitat sa ii dau mana dar a doua oara m-a luat el de mana sa imi arate si uite asa

| onutza99 explică:

S-au intamplat multe faze scurte ca de ex : el tot timpu imi zice ce frumoasa is si imi zice daca ii place ceva anume de ex cum imi sta parul sau chesti de genu... Dar imi zice fara sa auda sau sa vada iubitul meu. Si cand mergem la strand vad cum se uita la mine.

| onutza99 explică:

Andreea cum ar trebui sa aflu eu singura?happy ar trebui sa il intreb direct : ba ai ceva cu mine?rolling on the floor eu is o fire asa care glumeste mai tot timpu si rad cam mult

| onutza99 explică:

Bine am inteles, ca ma vrea dar de ce pe mine? totusi sunt cu iubitul meu de 2 ani nu de ieri...