| corali a întrebat:

cine are raspunsul la intrebarea mea:cum ii spun unui baiat te iubesc?

Răspuns Câştigător
| TiffanyxSxColor a răspuns:

Buna!
Pur si simplu.
Printr'un sms sau pe mess, in caz ca esti rusinoasa. Sau poti pur si simplu fata in fata. happy
Sper ca te'am ajutaat!
Pa, pa!winking

11 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Ii spui pur si simpluhee hee. Lol!

| Cătălina a răspuns:

De ce nu lasi faptele sa vorbeasca in locul tau? In felul asta scapi de acea emotie sau de acel stres.

De multe ori, faptele fac in viata cat 1000 de cuvinte.

Bafta.

| Crisstina a răspuns:

Simplu! si pentru asta ar trebui sa existe o metoda planuita?

| Alina_9354 a răspuns:

Daca il cunosti destul de bine si stii ca si el te iubeste la randul lui si nu va rade de tine astepti momentul in care sunteti doar voi 2 si ii soptesti usor la ureche cuvantul magic! :X Funda?

| piktor a răspuns:

Incearca sa spui cuvantul invers adica : te iubesc > csebui et

| Iullyka_7527 a răspuns:

Daca, crezi ca simnte acelasi lucru. simplu si la obiect. daca nu. mai pe ocolite [pe mess]. ii zici ca ti la el. chestii de astea...bftlove struck.

| Pişcoţel_8877 a răspuns:

Buna Corali
Deci pur si simplu
Purtati o discutie normala si la sf ii spui si tu ca il iubesti si ca nu e vina ta ca s a intamplat
sau daca are iubita eu iti sugerez sa il uiti sau sa astepti sa se desparta de aceea persoana

fundita?

| zizi000 a răspuns:

Daca sunteti impreuna si ai incredere in el poti sa ii spui atunci cand sunteti doar voi doi. Nu o spui razand,... ci atunci cand momentul este mai romantichappy. Daca doar tii la el, dar nu sunteti impreuna eu zic sa nu risti, poate rade de tinesad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se misca buzele simultan! raised eyebrows

| icszero a răspuns:

Te uiti in ochii lui si esti tacuta. Creezi un moment intim, un moment cat de cat romantic continuand sa te uiti in ochii lui si sa ii zambesti. Il vei face curios. Nu ii dezvalui nimic. Continui cu metoda cat mai mult. Si intr-un final, uitandu-te in ochii lui, ii spui zambind: "Te iubesc!" E magnific...

| corali explică:

Ms mult