| Genius8 a întrebat:

cine imi poate spune daca in filmul "Twilight" Bella naste un copil, si daca aceasta pana la urma devine vampir? as vrea sa stiu cum s-a sfarsit ultimul episod. DAU FUNDA! si vot la ceilalti

Răspuns Câştigător
| TTdsIulia a răspuns:

Deci happy bella o sa ramana insarcinata pe acea insula in care pleaca cu edward in luna de miere iar sarcina avanseaza foarte foarte repede. copilul este jumate om jumate vampir si se hraneste din interiorul ei. Bella o sa ajunga intr-o stare f f proasta, aproape de moarte, dar edward o salveaza injectandu-i venin de vampir in inima big grin, jacob se ataseaza f f tare de fetita si o sa ramana cu ea big grin iar edward o transforma in vampir fiind nevoit datorita vizitei pe care o fac volturii

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TitiDrLove a răspuns:

Naste o fetita,ea fiind departe de bella fiindca aceasta nu s-ar putea abtine sa nu o muste pe fetita... fetita va deveni si ea vampir si va fi o lupta intre volturi si vampiri! Bella, cu calitatile ei - nu ii poate citi ganduri, nu poate vedea trecutul... dupa ce va deveni vampir va fi folosit drept scut. iar volturi nu vor avea putere asupra vampirilor din cauza ca bella ii va apara! Vampirii vor castiga! Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da naste.si vor fi si bella si renesme( fata ei si a lu edward) juma vampir juma om.si vor veni volturi sa se lupte cu ei si acestia(fam cullen) isi vor chema prieteni.f tare.DAR ASTA SE INTAMPLA IN PART 5 IN BREAKING DOWN

| AndutzaAndu a răspuns:

Păi da, după ce Bella și cu Edward se căsătoresc, se duc pe insula aia care îi aparține lui Esme, acolo într-o noapte ei au făcut dragoste și Bella a rămas însărcinată, dar sarcina avansa foarte repede, așa că de îndată ce Edward a aflat de sarcină, s-au dus înapoi în Forks ca să scoată repede copilu', dar Bella a vrut să-l păstreze. (Mă rog, și în timpul ăsta, nu știu ce se întâmplă cu Jacob, se desparte de haită...) În timpul sarcinii, Bella se simte foarte rău pentru că bebelușul ia tot din ea, iar când trebuie să nască, Edward o mușcă și o face vampir ca să nu moară pentru că copilul jumătate vampir, jumătate om ar ieși singur din ea, i-ar sfâșia burta și ar muri. După ce se naște fetița, Jacob începe s-o iubească, și va rămâne cu ea până ce va crește mare ca să-i fie iubită și alea alea. tongue
Apoi Bella se recuperează își descoperă calitatea ei de a se face ca un scut pentru a proteja pe ceilalți vampiri, dar clanul Volturi află de fetiță și se duc în Forks ca s-o omoare. Mă rog, apoi Carlisle strânge toți prietenii lui vampiri din întreaga lume pentru confruntarea cu Volturi.
Până la urmă Renesmee rămâne în viață. tongue
Are și ea o abilitate, dar nu-mi amintesc. thinking

| Shery a răspuns:

@AndutzaAndu : are abilitatea de a transmite informatii(ganduri) prin atingere.

| AndutzaAndu a răspuns:

@Shery, așa, aia era. big grin