| r0xanyka0 a întrebat:

Cine imi poate traduce versurile astea?

She y elena - 700 km
>[Shé
Aah yeah 700 kilómetros nos separan no importan cuantos sean
Una tarde tan normal escuchaba nuestro tema dijiste que me querías y partiste los esquemas empecé a
sentir algo extraño pero sincero me engañé con tu amistad en realidad era un te quiero
esto que siento es tan bonito como tú eres tan especial que conviertes mi sombra en mi luz mire tus
ojos brilló una estrella soné ser en príncipe de mi princesa
>[Elena: Y tu voz te siento en mis sueños siempre estas.
>[Shé
Un día más te espero sentado frente a tu voz un días más te quiero aun sin verte un día más miro el
mapa y la distancia de mi casa a la tuya un día más espero que anda influya en todo momento pienso
como será mi llegada faltan mi pocos días para poder ver tu cara no me explico el porque te quiero
estando tan lejos pero siento que te toco quizás no sea un reflejo
>[Elena: Ya no puedo más, necesito tu amistad
>[Shé
Desde Crevillente a Cádiz y viceversa tengo que verte Elena la espera se hace inmensa se que eres
especial me fío de mi instinto tu voz me hace volar salgo de este laberinto cuando mi móvil suena me
alegro se que es Elena cuando mi móvil suena se quitan todas mis penas como tu ninguna y por ti mil
lunas como tu ni los ángeles cantan fría como las dunas
>[Elena: Yo te quiero y sin ti no se caminar
>[Shé
Sobran las palabras cuando hay tanto sentimiento faltan besos y caricias cuanto amor en poco tiempo
estuve a punto de perderte y aun sin verte sufrí estuve contigo en mis sueños desperté y te
perdí y es que te quiero solo que me dejo llevar y es que me muero si no et veo no se de mi que será
as convertido amistad en amor muerte en vida de la nada hiciste todo, todo lo que eu quería
>[Elena
Y si tú no estas eu no puedo respirar
Por cada día que no estamos juntos y toda esa distancia que nos separa quisiera poder decirte al
odio lo que por ti sufre mi alma solo sueño brillar en el inmenso cielo para poderte ver cada
mañana regalarte mi brillo cuando anochezca quiero ser la estrella de tu mirada
>[Shé: Y tu voz te siento en mis sueños siempre estas.
>[Elena
Quiero ser la princesa de tus sueños la única que sepa entrar en tu corazón colgué la distancia
que me coma el fuego jamás se llevara toda esta pasión me gustaría ser la paloma que anida muy cerda
de tu ventana saber que siempre estas a mi lado y es que tantos kilómetros me matan
>[Shé: Ya no puedo más, necesito tu amistad
>[Elena
Y pensar que hace poco solo éramos amigos unidos por la musica de otra canción ahora comprendo que
ese es nuestro destino te lo digo con las letras de mi corazón recordarte en silencio me hace llorar
es soñar con tus labios y no poderlos besar sabes que esto es sincero que no mienten mis
palabras quiero despertar contigo todas las mañana
>[Shé: Yo te quiero y sin ti no se caminar
>[Elena
Quisiera que una nube se llevase mis te quiero los derrame hacer como lluvia sobre tu balcón en cada
silencio robarte miles deseos y hacerte con ellos pierdas la razón si pudiera coger tus manos sin el
miedo de volverlas a perder si pudiera estrecharme en tus brazos sabiendo que no te iras otra vez.
>[Shé: Y si tú no estas eu no puedo respïrar

Răspuns Câştigător
| DeDeKiDoo a răspuns:

Oceanele Treisprezece - 700 km

> [Ea

Ah da 700 mile separate pentru noi indiferent de cât de multe

O după-amiază normală de ascultare ca subiectul nostru a spus ca m-a iubit şi sistemele de pauză a început

sentiment ciudat dar sincer m-a inselat cu prietenia ta a fost într-adevăr o iubesc

Acest lucru mă simt la fel de frumos ca tine sunt atat de speciale pe care am devenit umbra mea în look-ul de lumină

ochi aruncat în aer strălucea o stea să fie un prinţ de printesa mea

> [Elena: Şi vocea ta mă simt sunteţi mereu în visele mele.

> [Ea

Voi aştepta o altă zi pe scaun în faţa dvs. de voce o zi mai mult te iubesc chiar fără să vadă o altă zi mă uit la

hartă şi distanţa de la casa mea de a ta sper ca o zi trece intotdeauna am influenţă

cum va fi lipsă sosirea mea zilele mele de cateva pentru a vedea faţa ta eu nu pot explica de ce te iubesc

atât de departe, dar simt că vă atingeţi, nu poate fi o reflectare

> [Elena: Nu pot sa merg, am nevoie de prietenia ta

> [Ea

Din Crevillente la Cadiz şi înapoi trebuie să aştepte pentru a vedea Elena este mare este ca voi

Am încredere în instinctul meu în special, vocea ta lovituri mă scoată din acest labirint atunci când sună telefonul meu I

Elena este bucuros că este atunci când sună telefonul meu de toate durerile mele sunt eliminate ca nu le si tu mii de

luni ca ingerii sa-ti cant, nici dune rece

> [Elena: Te iubesc si fara tine nu este de mers pe jos

> [Ea

Cuvintele sunt lipsă atunci când există o senzaţie de dragoste, cum ar fi sărutări şi mângâieri în curând

Am pierdut aproape şi totuşi nu au suferit nici care le vedeţi în visele mele m-am trezit si tu

este pierdut şi vrei doar să mă las mergem şi eu sunt pe moarte dacă nu mă et, care va

prietenie transformat în dragoste ca moarte în viaţă de nimic din tot ceea ce, tot ce ai vrut eu

> [Elena

Şi dacă nu eşti eu nu pot sa respir eu

Pentru fiecare zi că nu suntem împreună şi tot ceea ce distanţa dintre noi As vrea sa pot spune la

Urasc ceea ce sufletul meu pentru tine doar vis suferă strălucească în cer vasta pentru a vedea fiecare poderte

da-mi straluceasca mâine după întuneric doresc să fie steaua de ochii tai

> [SHE: Şi vocea ta mă simt sunteţi mereu în visele mele.

> [Elena

Vreau sa fiu printesa din visele tale cel care ştie inima ta la distanţă spânzurat

Am mânca focul nu ia toate că pasiunea aş fi foarte cuiburi de porc porumbei

dumneavoastră de ferestre pentru că eşti mereu alături de mine şi să mă omoare atât de multe mile

> [Ea: Nu pot sa merg, am nevoie de prietenia ta

> [Elena

Şi să cred că doar recent au fost unite de prieteni muzica de un alt cantec, am înţeles acum că

aceasta este soarta noastră vă spun cu versuri inima mea Aminteşte-mi plâng în tăcere

este visul cu buzele si nu pot fi sărutat ştiţi că acestea sunt sincer mea Nu Lie

cuvintele pe care doriţi sa te trezesti in fiecare dimineata

> [Ea: Te iubesc si fara tine nu este de mers pe jos

> [Elena

Vreau un nor luat dragostea mea a face scurgerii ca o ploaie pe balcon în fiecare

fura tăcere dorinţele mii şi să le facă dacă pierde dreptul de ai putea pune mâna, fără a

frica de a le pierde din nou, dacă aş putea să se agită în braţele tale ştiind că nu vei merge din nou.

> [Ea: Şi dacă nu eşti eu nu pot sa respir eu