| maryse_9270 a întrebat:

cine-mi poate spune mai multe lucruri despre twilight breaking dawn nedezvaluite pana acum... funda, adica sa-mi spuna lucruri secrete sa-mi zica ce va fi in film...Srry categorie

3 răspunsuri:
| 0IoAnA0 a răspuns:

Eu zic sa citesti cartea nu sa ne intrebi pe noi happy

| Angelsergiuboy a răspuns:

Si gata seria dupa povestea de mai sus

asta-i firu principal

restul amanunte

| NoNameo a răspuns:

Pai...pe scurt, Bella se casatoreste cu Edward, iar cand Jakeob afla asta se duce si se lupta cu Edward (desigur ca Jake ia bataie), Bella ramane insarcinata cu Edward si incepe sa ii curga sange (sti tu de unde) si sinugra modalitate de a trai Bella este de a se transforma in vampir. In partea a 2 a din Twilight Breaking Dawn Bella va fi transformata, doar atat stiu despre partea a 2 a.