| AnA_2669 a întrebat:

cine poate sa ma ajute cu niste sfaturi? legate de dragoste, diferenta de varsta intr-o relatie si chestii de genu'? Heiii... e urgent, nu doriti sa ma ajutati? vorbim pe privat! va rog!

5 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Sunt multi care critica acest gen de relatii!
am si eu o prietena care are 20 de ani si la anul s marita cu un barbat de 37 de ani! dar ei se inteleg super ok,fata e foarte incantata de el si daca se iubesc asta nu inseamna ca varsta e o piedica!
intr-adevar sunt si rautaciosi care spun ca fata se uita la el doar pentru ca el e realizat si are de toate,e manager in Anglia si etc,dar mie mi se pare totusi ca ea e indragostita!
acum cred ca esti de acord cu mine ca poate majoritatea fetelor stau cu barbati mult mai invarsta pentru ca prima data se indragostesc de bani lor,dar sunt si fete care chiar le plac barbatii mai maturi si care gandesc cu totul diferit de baietasii astia a lu mami si tati care se rup in figuri peste tot!
nu stiu ce sfaturi sa iti dau sau de ce ai nevoie,daca u esti in situaria asta si chiar il iubesti pe respectivul lupta pentru el,merita! dragostea trebuie sa invinga pana la urmatongue
si nu iti fie rusine ca esti cu un barbat mai invarst chiar daca are sau nu bani,chiar daca esti criticaata sau nu,chiar daca sunt toti impotriva ta,pana la urma tu nu stai cu lumea care te brfeste ca stai cu cel care te iubeste si nu pupi gura lumii ca pupi gura luiwinking
nu are rost sa suferi pentru ca cineva nu e de acord cu el pentru ca e prea batran, hai sa fim seriosi, nu mai suntem pe vremea lui Pazvanti ca sa ni se impuna ce si cum sa facem si cu cine sa ne casatorim!
daca el e mai invarsta o sa stie ce sfaturi sa iti dea si o sa stie cum sa vb cu parintii tai ca sa se faca placut si sa se faca acceptat de ai tai chiar daca are o anumita varsta!
si inca odata: NU TE LUA DUPA GURA LUMII! pentru ca de multe ori lumea te barfeste nu neaparat pentru ca ti-ar vrea binele ci pentru ca e invidioasa!
baftatongue

| MaDeclarFan a răspuns:

Trimite-mi un msj cu intrebarile tale si-ti rasp eu

| amantdeokazie a răspuns:

Spre exemplu eu, spune ce te doare ce te mustra...

| AnA_2669 explică (pentru amantdeokazie):

Nu vrei sa vb pe messenger sau pe fb daca ai timp? ca sa scapi repede de mine.am nevoie sa mi raspunzi la cateva intrebaribig grinsa ma lamuresc... daca ai timp si-ti face placere sa vb cu minehappy!

| amantdeokazie a răspuns (pentru AnA_2669):

Vb pe mes amantdeokazie id pe yahoo