| NaRuToSkUmPiK a întrebat:

Buna colegi de pe TPU am o problema destul de complicata:

Am vorbit cu fata de care imi place pe facebook si eu i-am spus ca o plac si ea a spus ca daca m-as schimba putin as avea o sansa mai mare, dar cand am vrut sa o intreb in ce fel sa ma schimb ea a iesit de pe facebook si nu stiu ce sa cred!
Credeti ca am vreo sansa la ea?

Răspuns Câştigător
| Pufuletica98 a răspuns:

Persoanele ce te vreau altfel nu te vreau de loc! Nu vreau sa te intristez dar nu prea cred ca tine la tine ca un iubit. Oricum daca ea chiar iti place nu te opri din a demonstra acest lucru!

7 răspunsuri:
| Ana_4223 a răspuns:

Pai din moment ce ti-a zis ca daca te-ai schimba ai avea o sansa mai mare, inseamna ca da, mai revino cu aceasta intrebare dupa ce iti raspunde la intrebarea in ce fel sa te schimbi.Succes

| Larisssaa a răspuns:

Bună, depinde şi de cât de mult vrea să te schimbi.

| NaRuToSkUmPiK explică (pentru Larisssaa):

Vam ascultat pe toti sicand sa-i spun ceva a spus ca a facut misto de mine cred ca stiti uni dintre voi dar lla cei care nu au avut parte de asa ceva nici nu le doresc sa se confrunte cu asa ceva multumesc tuturor wave

| Nelamuritul a răspuns:

Logic ca ai daca tio zis ca trebuie doar sa te schimbi putin numa data viitoare intreab-o in ce fel sa te schimbi.

| HoneyPot a răspuns:

La oricine poti avea sanse. Dar nu merita sa te opresti doar la ea si toate planurile sa graviteze in jurul ei. Diversifica oferta! Daca intelegi... happy

| AndreeaCristina31 a răspuns:

Ar fi trebuit sa o cunosti mai bine inainte sa o intrebi, sa vezi ce-i place, sa-i descoperi personalitatea...incearca sa vorbesti din nou cu ea ca unui prieten fara sa ti cont de ceea ce i-ai zis inainte si dupa ce vei afla ce-i place poate ca te vei ridica la asteptarile ei big grin

| Copetinschi_Elena_1994 a răspuns:

Daca intr-adevar ti-a spus asta inseamna ca la sigur ai toate sansele numai ca trebuie sa afli in ce mod sa te schimbi, ce o deranjeaza si sa ii confirmi ca vei face asta pentru ea. Daca ea nu ar fi vrut nimic cu tine ar fi spus ceva de genu''o sa ma mai gindesc, poate pe viitor, putem fi prieteni momentan'' etcwinking