| ir3al a întrebat:

credeti ca baiatul, dupa ce face dragoste cu o fata, se comporta altfel cu ea? Adica, e mai atent mai romantic, sau pur si simplu nu o mai baga in seama?

4 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Depinde de ce are pentru fata respectiva (sentimente)
Oricum cred ca se compoprta frumos fiindca altfel nu mai vede pasarica si cred ca nu-i va convine alternativa adica masturbarea big grin

| oanaoana23 a răspuns:

Depinde de baiat, daca e matrur si daca are sentimente pentru fata respectiva. daca e unul care vrea doar sa o scuture si sa plece nu o sa o mai bage in seama sigur, si aia nu se numeste dragoste ci sex, dragoste faci cu o persoana pentru care ai sentimente.

| cevacumva a răspuns:

Depinde de baiat normal ar trebui sa se schimbe in bine dar uni is mai de ttreaba alti mai nesimtiti

| Victoriaa a răspuns:

Se comporta frumos sa aiba parte de tine si altadata. Depinde cat de parsiv poate fi.