| BrunetaRoxana a întrebat:

Buna
credeti ca daca i-am mai dat inca o sansa dupa ce m-a dezamagit am gresit?
il iubesc dar i-am spus clar ca asta e ultima data cand trec peste toate prostiile astea pentru care ne certam mereu
voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| MrAnderson a răspuns:

Salut

Dragostea poate depasi multe obstacole, si e o sansa ca intre voi lucrurile sa mearga bine.
Dar de obicei pune raul inainte. Odata ce o persoana, mai ales cea iubita, ti-a gresit, e cam greu sa pui la fel de mult suflet ca inainte.
Cine stie? Poate a fost o scapare de moment, cand voi nu va intelegeati asa bine. Sau nu stiu...in viitor incercati sa comunicati mai mult, chiar daca sunteti suparati unul pe celalalt, si sa incercati sa va rezolvati problemele in cuplu, nu la primul necaz sa va aruncati in bratele altora.
Nu e cazul la tine, stiu, zic doar asa ca si chestie.

5 răspunsuri:
| Bluebutterfly80 a răspuns:

Orice om merita o a doua sansa! daca o rateaza si pe asta, nu mai merita nimic!

| neutrino a răspuns:

Intre iubire si prostie este o mica mare diferenta.

| mona a răspuns:

Nu ai gresit, oricine merita o a doua sansa, sper sa nu te dezamageasca din nou

| naty12 a răspuns:

Orice om merita o a doua sansa!

Răspuns utilizator avertizat