| GeorgianaDiaconu a întrebat:

Credeti ca sexul intarziat ( o data la cateva luni, din lipsa de timp sau pentru ca e plecat in alta tara si nu se poate ) duce la schimbarea unuia dintre parteneri in rau? Nervi, stres, nepasare si mainales certuri.
Funda celui mai bun raspuns kiss

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Daca exista dragoste intre parteneri, nimic nu poate schimba relatia dintre ei. Numai sa nu apeleze la ajutoare externe.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lipsa de sex frustreaza pe multi

| Bondarel99 a răspuns:

Dupa cativa ani o sa vezi ca nu mai merge asa. Adica doar nu o sa fie plecat tot timpul, trebuie sa va stabiliti si voi intr-un loc la un momentdat, sa traiti ca un cuplu.