| anonim_4396 a întrebat:

credeti ca sunt prea slaba, grasa pentru inaltimea pe care o am? am 50 de kg si 1, 60 cm.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești foarte bine așa.
Mișcare zilnică fizică pentru o sănătate de lungă durată cu o alimentație cât mai sănătoasă.
Pa, pa.

13 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Esti numai bine asa! Numai ca mai trebuie sa te si mentii! (sa nu te ingrasi)

| Pissy a răspuns:

Esti foarte bine! :*. Eu am 1, 55 si 45 de kg. laughing

| ynna93 a răspuns:

E chiar foarte bine.trebuie sa fii cu 10 mai putinbig grin

| AdinaCrissa a răspuns:

E perefect! dar nu ai specificat si varstalwinking

| AnemonaP a răspuns:

E foarte bine, trebuia sa ai vreo 60, forte bine nu te ingrijora, si eu sunt inalta, am 1.66 dar stii ce? tu esti slaba,dar inaltimea iti da mai multe kg,ar nu esti grasa, sa zicem greawinking
sper ca te-am ajutat, paa

| LoveForShania a răspuns:

Depinde de varsta. Daca ai sub 15, esti grasa, restul cred ca ati innebunit.
Ar trebui sa ai vreo 45-46 de kg.

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

DOAMNE da zapacita mai esti nu gluma. Nu poti sa te uiti la categorie inainte sa o pui?

| chris_2294 a răspuns:

Nuu...nu esti deloc slaba...sau grasa esti la greunatea perfecta la inaltimea ta:*. Si eu am 1. 60cm doar ca am 47 kg si as vrea foarte mult sa ajung la 50 de kghappy nu te mai gandi la asta esti perfecata si mananca cat mai satanos:*

| Cattallinna a răspuns:

Esti numai bineee >; dd

| qtheodora a răspuns:

Nu cred ca esti nici prea grasa nici prea slaba esti numai buna eu am 1, 50 si am 40 kg...

| UNomBATRAN a răspuns:

Mai pune fata pe tine! ca arati ca o scandura! s`o ia cineva din fata mea ca am o slabiciune pentru. lemne!big grin

| MegaKillerBoyHOTPU a răspuns:

Dupa parerea mea nu esti slaba si nu esti nici grasa avand in vedere ca ai 50 kg este bine, iar pentru marimea ta este chiar foarte bine(potrivit) asa ca...happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca esti ok