| Alexa15_8816 a întrebat:

Cu 3saptamini in urma am avut relatzie sexuala cu prima mea iubire acum e in Turcia vine peste 1saptamina mai vreau sa am relatzie cu el si n-am idei cum sa-i spun. ajutati-ma cun sfat va rog

8 răspunsuri:
| Alexandra_2188 a răspuns:

Pai relatie sexoal? sau? daca e rel sexoala pai nu-i neaparat sa-i spui, dai de inteles :sarutal lung(pasional)mai pe scurt excital si iti dai seama ca nu o sa stea sa se uite la tinehee hee...bafta:*:*:*

| Alexa15_8816 explică:

Nuuu...evident ca sarutul lung nu-l fac in mijlocul drumului...cam sunt rushinoasa asta-i problema

| lolly a răspuns:

Ei haide, daca ii spui sigur va fi incantat! Ce baiat, nu e! Du-te la el, el mai frumso prin gesturi, sa-i spui iubi vreau sa ne...laughing suna ciudat. dar gesturile, comportamentul are si el o limba dar e mult mai frumos big grinFundita?

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cand se intoarce da-i un mesaj si spune-i ca ti-a lipsit. Cum era situatia inainte sa plece? Ca in mod normal ar trebui sa continuati, de la sine.

| llylaav a răspuns:

Afara cu tine din Romania.Pleaca in Turcia la el.go go

| maradi3 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic alexa,doar sa astepti! Tipul va veni din turcia"plin"si te va cauta sa se descarce in vreun fel! Deci, stai linistita! E in calduri si el, nu doar tu!laughing

| Iubiţica95 a răspuns:

Daca o sa incepi sal saruti deodata o sa creada c o faci pentru ca ti-a fost dor de el,dar cind vine ii zici ca te-ai simtit ft bine alaturi de el in acea zi sau seara, tu stii mai bine si incepi sal saruti fierbinte pe buze, pe git daca ai posibilitatea de cobori mai jos pe piept... apoi iar sus si ii zici niste cuvinte dulci...il mai saruti la ureche si go go la sex :d :p
Nu fi rushinoasa,e iubitul tau, nu ai dc sa-ti fie rusine, el te iubeste asa cum esti happy Bafta :p Nu uitatzi sa va protejati happy

| Alexandra_2188 a răspuns:

Nha ce ai rez olvat cu el?smugsmugsmug a fost ok?:*::**: