| mara19 a întrebat:

Cu cateva zile in urma am incercat sa ma culc cu prietenul meu, fara sa ne protejam, dar nu m-a dezvirginat. Exista riscul de a ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Mashiro a răspuns:

Nu nu exista riscul doar daca te dezvirgineaza si intra sperma in tine doar atunci

6 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Pai daca inca esti virgina normal ca nu ai cum sa fi insarcinata.

| alylove15 a răspuns:

Cum sa mai fi virgina daca ai facut sex cu el, e imposibil! Si da daca ai facut neprotejat poti sa ramai insarcinata.

| cupcake02 a răspuns:

Nu. Pe ce lume traiesti, totusi?

| Lummy a răspuns:

Daca nu te-ai culcat cu el, nu ai cum sa fii insarcinata...stai calma.

| AliceHamingway a răspuns:

Nu daca esti virgina inca nu esti insarcinata, dar daca a ejacuat in in timpul actului sexual si nu mai esti virgina este posibil sa fii insarcinatahappy

| Mashiro a răspuns:

Nu