| Hdhnahhaanja a întrebat:

Bună, cu doua săptămâni în urmă prima data am făcut sex protejat, când am venit acasă pe slipi eram murdara de sânge apoi aceasta a ținut 5 zile că un ciclu, la moment am amețeli, mă doare partea jos, am dureri de spate și simt un descomfort la sâni, as putea zice că sunt însărcinată?

1 răspuns:
| romeo78 a răspuns:

Test de sarcină, cu medicul de familie ați discutat?
Nu credeți că din ce în ce mai multe fete, femei, faceți această greșeală capitală de a "întreba prietenii", în loc de a întreba un medic? Nu credeți că din această cauză, copii născuți, abandonați nu au nici o vină pentru incompetența celei care ar trebui să îi fie mamă? Chiar credeți că dacă ne descrieți "eram murdară pe slip cu sânge", "disconfort la sâni", vă putem da noi un diagnostic și tratament corect?
Sunteți ca doar "pepsiglas" care pune părinții să semneze o declarație că elevul este sănătos, nu a intrat cu cineva bolnav de COVID 19.
Exact așa ați făcut dumneavoastră și fac alte fete pe aici!
Mergeți la un medic specialist, la medicul de familie, nu aici găsiți diagnostic și tratament corect!