| corneliaxD a întrebat:

cu putin timp in urma am facut cunostinta cu un barbat mai mare decat mine si cu toate ca nu l-am vazut decat o data, cand ne-am luat la revedere mi-a lasat un cadou...depre care am descoperit ulterior ca este destul de costisitor. El nu mi-a spus ca ar vrea sa ne mai vedem si nici nu am schimbat numere de telefon. Inca nu pot sa imi dau seama daca sunt sau nu atrasa de el, dar as vrea sa il mai vad, cum ar trebui sa actionez? Multumesc anticipat, dau funda.

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Asteapta, te va cauta el.

2 răspunsuri:
| AnNe a răspuns:

Daca e interesat de tine, da, Te va cauta el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii ceri niste bani, logic!

In mod normal, daca nu vrei sa-i accepti avansurile, ar trebui sa-i inapoiezi cadoul costisitor. Dar te poti face si ca ploua.