| Deana_2604 a întrebat:

cu sotul ne dorim foarte tare un bebelus, dar nu puteam ramine insarcinata am fost la un control si mi s-a descoperit o mica leziune pe col, nu grava, acum devenita rana, si putin racita, si mi s-a dat un tratament, asta ar fi problema ca pina acum nu puteam ramine insarcinata, si dupa terminarea tratamentului as putea ramine? ca nu am posibilitate sa ma mai duc la un control ca sunt plecata din tara,

1 răspuns:
| zapacita21 a răspuns:

Este posibil sa ramai dupa tratamentul pe care ti la dat medicul.incearca sa ramai dupa tratement, dar cat faci tratamentul sa nu faci nimic cu sotul tau.tongue oricum nu strica daca faci si spalaturi cu ceai de pelin pentru ca cicatrizeaza si se trece mai repade o rana cu ceai decat cu tratament. sper sa te ajute si sa faceti bebei cat mai multi.:*