| anonim_4396 a întrebat:

Buna cum a si putea sa o fac pe prietena mea sa nu ma uite si sa ma iubesca la fel de mult. Ce pot sa fac ca relatzia noastra sa mearga in continuare chiar daca nu sunt langa ea?

2 răspunsuri:
| bebelotz a răspuns:

Draga Dodo.
Vrea sa-ti aduc la cunostinta ca daca cineva ar stii secretul sau reteta negresita la aceasta intrebare ar fi cineva.
Scumpule daca ai o relatie la distanta e clar ca iti va fi foarte greu sa ajungi unde iti doresti pentru ca relatile la distanta "sunt cel mai greu de intretinut".
Pe deasupra nu exista o reteta anume pe care trebuie s-o urmezi neaparat pentru ca tipa sa te placa, trebuie doar sa fi natural si deschis spre comunicare, arata-i cat de importanta este pentru tine si cat de mult ti-ai dorii sa te iubeasca si ea la fel de mult.
Sucees

| PurityBecameBlasfemy a răspuns:

Trimite-i flori, scrisori.sun-o des, spune-i cat mai des ca o iubesti