| andreeasandu31 a întrebat:

Buna? cum aflu daca un baiat ma place? cand vorbesc cu el pe mess imi zici ca are o iubita. dar in urma cu aproximativ 2 saptamani am fost in tabara.acel baiat se uita mereu la mine.stiu ca anul trecut eram foarte buni prieteni si credeam ca ma place dar cand l-am intrebat pe el a zis ca nu. dar am aflat de la cel mai bun prieten al lui ca ma place.credeti ca acum ma place?

2 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

laughing
dappi te place nu nu mai "adresa" atatea intrebari, da-te bine pe langa el, si fi nesuferita nepasatoare si joaca`te in lumea lui!

| sweet0girl a răspuns:

Eu iti zic sa citesti ce scrie aici poate te ajuta : http://www.cumfacisa.ro/Cum-sa-iti-dai-seama-cand-un-baiat-te-place-