| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea deveni trendsetter avon? Mentionez ca am mai fost inscresa ca reprezentant, dar nu am dat comanda decat odata, adica acum un an. Nu imi mai stiu nici codul de reprezentant, nici parola. Se poate sa devin trendsetter in asemenea conditii?

2 răspunsuri:
| vrrra a răspuns:

Nu, daca vrei te pot inscrie eu ca reprezentant. Lasa-mi un msj pe privat.

| mihamihaela1234 a răspuns:

Da, poti deveni trendsetter in aceste conditii. Trebuie doar sa iti gasesti un lider care sa inscrie trendsetteri. Cauta pe net si sigur vei gasi pe cineva care te poate ajuta.