| Lexiiii a întrebat:

Buna happy. Cum as putea sa mai cresc in inaltime? Da nu vreau sa imi ziceti sa fac baschet sau inot. Alceva niste exerciti. Si daca fumez se intampla ceva, adica nu mai cresc in inaltime?
Multumesc. Funda love struck

Răspuns Câştigător
| Darius_6848 a răspuns:

Fumatul nu cred ca are ceva cu dezvoltarea, cel putin la mine. am 19 ani si fumez de la 11 ani. si totusi am 1, 78 si m-am dezvoltat bine. fiecare cu structura lui, nu stiu daca sunt exercitii anumit pentru a creste in inaltime big grin

1 răspuns:
| Larisa a răspuns:

Pai daca nu vrei sa faci sport, nu poti decat sa astepti, cresti pana pe la20-22de ani, cat despre fumat se stie ca acesta afecteaza grav organismul, nu stiu daca afecteaza si cresterea. funda?