| ScapaMaDeEa a întrebat:

Cum ati descrie voi sarutul perfect? love struck

Răspuns Câştigător
| Betty18 a răspuns:

Avand un inceput dragut, cu mangaieri, atingeri tandre (nu indecente), dupa care sa urmeze un sarut plin de patos love struck

3 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Fiecare saruta diferit nu toti sunt la felwinking dar prin sarutul frantuzesc se vede clar cum si ce big grin

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Sarutul perfect: atunci cind ambii nu se asteapta la asta, cind se apropie destul de mult unul de altul, se privesc in ochi, admira momentul, apoi incep sa se sarute, dar nu pasional, dar lung si placut, ca sa li se para ca un fior de placere le strapunge tot corpulhappy

| Pitiica a răspuns:

Atunci când băiatul te mângâie ușor pe fata, apoi pe par, si iți sărută ușor buzele, in special buza de jos si apoi își bagă și limba si de acolo ...si si tu ce urmeaza:d in timp ce se sărută sa se tina de mana sau băiatul sa o tina cu amândouă mâinile în brațe și față cu mâine la el după cap...:d