| eu_9968 a întrebat:

Buna:* cum credeti ca ar trebui tratat un baiat "smecheras" de prietena lui? sa nu existe posibilitatea sa o insele... mersi:*

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Posibilitatea să fii înşelat(ă) este foarte mare indiferent de orice şi indiferent de cum te comporţi cu partenerul.
Părerea mea este că cu cât eşti mai autoritar(ă) cu atât posibilitatea să te înşele este mai mare!

| vlaaddd a răspuns:

Sa il faca sa se gandeasca doar la ea, sa il imblanzeasca.

Sa se simta bine cu ea si sa aiba grija sa ii consume toata energia.

| StropiDeDor a răspuns:

Si eu am un astfel de "specimen" langa mine. posibilitatea e de la 1 la 99%. e greu sa il dezveti de narav. fa-l sa te iubeasca, sa nu poata sa stea fara tine, sa se intoarca mereu la tine, indiferent de ce ar face.chiar daca va calca o data stramb, fii dura cu el, tine-l la distanta ceva timp si apoi va veni singur sa iti ceara iertare. dar, cel mai important, nu-ti bate joc de el! daca te inseala arata-i ca esti mai buna decat el si ca nu te injosesti platindu-i cu aceeasi moneda! va simti regretul cu siguranta!

Răspuns utilizator avertizat
| imyourdestiny2 a răspuns:

Daca ajungi la inima lui si "il imblanzesti" si il faci sa te iubeasca. posibilitate sa t insele e mare...am trecut prin asta, dar pana la urma ne-am despartit.

| Aliyaa a răspuns:

Trebuie sa ajungi la inima lui sa l faci sa te placa din ce in ce mai mult pana ajunga sa te iubesca insa sa nu i arati ca ti la el ca i se urca la cap si sa nu i cedezi din prima sa ti un fel de provocare pentru el insa de care el sa se indragosteasca pe zi ce trece mai mult.