| sanda34 a întrebat:

cum credeti ce pot face mai departe in asa caz, m-am intalnit cu un baiat 2 ani cu care am si avut relatii acum il simt mai rece nu suna nu scrie,rar dar vine la mine si-mi zice ca el vrea sa se intilneasca cu mine si nici un fel de despartire,dar eu nu pot asa eu il iubesc dar tot nu-l sun fiindca astept el sa ma sune, oare de ce nu vrea sa nu ne mai intalnim sa ne despartim ca asta nu e intilnire la noi, odata in 1-2 luni sa ne vedem, oare pentru ce eu lui de ce nu ma lasa in pace? oare ce sa fac, sa-l uit? si chind vine la mine sa-l alung si gata sa nul mai cred?

7 răspunsuri:
| Ðÿdy a răspuns:

Suna-l tu si vorbeste cu el deschis.Insista daca nu iti raspunde. Sa il faci sa iti spuna ce gandeste si sa ajungeti la o solutie. In cel mai rau caz ar trebui sa uiti de el. Poate ca el nu te mai place si nu stie cum sa ti.o zica mai frumos.
Baftahappy!

| sanda34 explică (pentru Ðÿdy):

Chind o fost la mine eu ia-m zis ca nu ma place dar el insista,chind e cu mine e asa de griujuliu iar dupa ce se duce parc dispare, eu il iubesc foarte tare dar nici in suflet nu vreau sa ma bag, singurul lucru nu inteleg pentru ce promite ceea ce nu face, mii dureros, il uit el apoi iar apare cu vorbe dulci si eu il cred

| danutza91 a răspuns (pentru sanda34):

Vrei sa stii ce are ....pe alta iti zic eu ca am trecut prin asta si nu intelegeam, iar cu aia are o relatie de mult timp si ii este "jena" sa-i dea papuci. uita de el si gasesteti pe altu...e cel mai bun lucru..sincer vorbesc

| neutrino a răspuns:

Tu ai o relatie cu el, dar el nu are o relatie cu tine. Daca tu esti multumita, poti continua asa, nu cred ca pe el il deranjeaza prea mult.

| Against a răspuns:

Probabil pentru ca nu te mai place.

| hunterr a răspuns:

Nu situ ce sa zic...e mult de discutat pe tema asta, daca vrei sa te ajut imi poti lasa mesaj cu idul tau

| szantoiulia a răspuns:

Iuta de el, ignora-l, dar daca cumva vine la tine cu un buchet de flori totusi ai inima si iarta-l pentru ce a facut in trecut. FUNDA?