| xxGeorgexxx a întrebat:

Cum fac o fata sa ma placa? Ce pasi trebuie sa urmez ca sa ajung la inima ei? Dau funda plsss

4 răspunsuri:
| VADIq a răspuns:

Sigur nu stand pe internet. Trebuie s-o scoti undeva sa-i pui intrebari care te intereseaza si gata. Fii increzut in tine... Bftwinking

| shippuden a răspuns:

Ii pui o punga in cap, a ameninti sa-ti spuna sa te placa si gata... laughing))

| neutrino a răspuns:

O fata te va place in functie de calitatile tale. Ii atragi atentia prin calitatile fizice si o cuceresti cu cele intelectuale si morale.

| ChuckNorris42 a răspuns:

Ca sa ajungi la inima ei eficient trebuie sa fi chirurg cardio-toracic.