| Andreeas_Andreeas_1997 a întrebat:

Cum ii poți demonstra unei fete ca o iubesti, ca vrei ceva serios cu ea? Adică cum sa-i dai garantia ca n-o s-o ranesti niciodată?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Man nici dumnezeu nu a multumit femeia de ce ti-ai face tu griji de ele mereu vor ceva ce nu au,uite un exemplu daca esti baiat cuminte, bun, sincer, serios ai sanse sa dai in monotonie, plictiseala si te va lasa dramatic, daca esti un badboy de ala curvar care vede in femeie ceva de unica folosinta nu da 2 lei pe ea toate vor fugi dupa tine crezi ca glumesc? priveste in jurul tau cine are multe fete aia cuminți sau badboys? nu ai ce sa garantezi scopul tau e sa faci sex din pacate ne afemeim in fiecare zi, ce iubire e in ziua de azi? vad ca tot mai multi tineri se plang ca toate sunt ipocrite,materialiste uni chiar arata bine, iubirea e o iluzie,amagire, dezamăgire, o obsesie compulsiva, multa bafta la gasit marea iubire, jumatatea ta

8 răspunsuri:
| immortalfaith a răspuns:

Daca tu nu stii asta atunci cum vrei sa n o ranesti niciodata?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

O omori.
Nu prin violenta, ci prin otravire sau, cel mai bine, prin gazare.
Asa n-o ranesti, e ceva serios, si multi criminali psihopati sustineau ca isi iubeau victimele, de aia au recurs la gest.

| intrlp a răspuns:

Vrei sa ne uitam la un film?

| sofisis a răspuns:

Nu ai cum sa garantezi asa ceva. Nimeni nu poate garanta altcuiva ca va ramane vesnic alaturi si ca nu va rani niciodata.
Mai bine va traiti viata zi cu zi si incercati zilnic sa va demonstrati ca va iubiti.

| Vvistula a răspuns:

Poti sa-i demonstrezi unei fete ca o iubesti acordandu-i atentia ta ei, sa vorbesti cu ea despre viitorul vostru in mai putine cuvinte sa-i arati ca iti pasa de ea. In caz contrariu cumparati o masina bengoasa, plimb-o cu ea si fa-i cadouri foarte scumpe.

| neutrino a răspuns:

Da-ti cuvantul in fata ei ca asa este, precum spui!

| Doub a răspuns:

Nu există o garanţie pentru aşa ceva.
Nu ai de unde să ştii dacă o vei răni sau nu.
Deci, nu promite ceva ce nu poţi respecta.

| LoveSleep a răspuns:

Nu vrea să facă sex cu tine, nu te mai chinui.