| MaDroghezCuFericire a întrebat:

Buna cum imi dau seama daca ma placehappygesturi, faze ce? ceva mai explicit

6 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Buna... daca se uita la tine, daca te ajuta, iti vorbeste frumos, te tachineaza, sta mereu in preajma ta... te place

| Jigsaw a răspuns:

Intrebarea asta a mai fost pusă de cel putin 100 de ori, foloseşte Google şi dă-i un sărci.

| LoVeIsMyAir a răspuns:

Pai noi nu avem de unde sa stim cum se comporta el... Daca te place iti dai si tu seama, se numeste INTUITIE!

| қɿ੮੮עՈυ੮ઽ a răspuns:

Pai... in cazul fetelor iti dai seama daca un baiat te place atunci cand te evita, incearca sa se uite la tine si daca te uiti la el isi schimba repede privirea, sau altii vorbesc cu tine, ai senzatia ca te urmaresc, te tachineaza si atunci cand te apropii de acea persoana le bate inima tare tare si raman oarecum sufocati\cu un nod in gat, in cazul meu se intampla ambele, si folosesc indiferentabatting eyelashes sper ca te-am ajutat, Funda?:X

| fodoreanporn a răspuns:

Se uita la curul tau si iti spune: vai ce buna esti.

| fodoreanporn a răspuns:

Merge?