| bitzi a întrebat:

Buna:*. Cum imi dau seama daca un baiat timid ma place?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand te apropii de el si vezi ca se pune rosu la fata sau se balbaie ii place de tine.

| TormentOfSins a răspuns:

Il intrebi

| alina_9360 a răspuns:

Pai de cele mai multe ori foarte simplu... dupa felul in care te priveste.un tip care este timid se rusineaza atunci cand ii vorbesti, sau chiar cand te uiti la el.incearca sa te cucereasca in vreun fel.cu flori si bomboane de cele mai multe ori.se intimideaza atunci cand esti prin preajma lui.dar iti spun un sg lucru:de dragostea unui baiat timid poti sa fii sigura.adica nu trebuie sa iti faci griji ca face misto de tine.te-am pupat:* sper ca ti-am fost de ajutor:*:*

| cris_2039 a răspuns:

Se uita mai des la tine dar mai mult pe furis...

| Narfundo a răspuns:

Nu te priveste in ochi prea mult. Posibil sa ii prinzi privirea pe tine din cand in cand.

| YaKoyuKuTava a răspuns:

Pai. ii bagi mana in pantaloni si daca i se trezeste la realitate.atunci te place