| falls a întrebat:

Buna cum iti dai seama ca te place o fata? Vreau mai multe raspunsurii! funda happy :X

Răspuns Câştigător
| ciuly4u a răspuns:

Pai prin gesturile pe care le are... cum te priveste cum vb cu tiine, ce ractii are cand vb cu ea, daca rade la glumele tale. unele se dau si prin alte modalitati te ciupesc, sar pe tiine, te pupa pe obraz fara motiv. Acum depinde de fiecare pers, dar cam asa fac. Fundabatting eyelashes

2 răspunsuri:
| NorbO a răspuns:

Dupa cum vorbeste si cum se comporta, dar bineinteles ca nu toate fetele sunt la fel, sa nu astepti ca fata sa faca primul pastongue
Daca iti place de o anumita persoana du-te si spune-i, nu ai nimic de pierdut iar daca nu esti capabil sa faci asta atunci ai belitO!

| Alina_9354 a răspuns:

O fata cand e interesata de un baiat incearca sa comunice cu el,sa se intalneasca cu el iar atunci cand are ocazia sa flirteze cu el! Limbajul trupului iti spune multe:e agitata,se inroseste, nu te poate privi in ochi, se joaca cu mana in par si multe altele!