| Anqutsa a întrebat:

Cum iti poti face iubitul sa se simta bine. Adica ceva nou in afara de : sa te urci peste el. sa iti atinga fundul sau picioarele. Ceva mai nou! Fundita!

Răspuns Câştigător
| aurora50scumpika a răspuns:

Depinde ce-i place lui cel mai mult, mai intai intreaba-l ce-si doreste cel mai mult.dar vezi sa nu-si dea seama.intreaba-l asa intr-un moment de reculegere,,, succes!

5 răspunsuri:
| DeliaMarius a răspuns:

Sa ii faci o mica surpriza, sa jucati un biliard impreuna, daca esti la el, sa ii pregatesti micul dejun...

| Block240 a răspuns:

Ii sugi ***.

| scuipanela a răspuns:

| Bruneta21dulce a răspuns:

Sa il faci sa te doreasaca.il lasi pana se fierbe f. tare. apoi faceti voi.:d sa il atingi in zona.

| buburacer a răspuns:

Nu te supara dar ai putea sa i-o iei in gura e cel mai bun mod de a-l face fericit(chiar daca nu e noua ideea).