| Emmax3 a întrebat:

Buna!
Cum ma pot excita singura?

11 răspunsuri:
| тecнιннιlα a răspuns:

A te excita singura inseamna a te masturba. Te poti masturba frecandu-ti clitorisul sau prin introducerea "obiectelor" in vagin. O zi buna happy.

| Allrc24 a răspuns:

Se cheama masturbare e pacat grav nu tio recomand o zi bunahappy

| FlorinDiablo a răspuns:

Frecandu-ti clitorisul introducand obiecte in vagin

| enverhoxha a răspuns:

Dumnezeu te va pedepsi aspru! O să-ţi petreci eternitatea în Iad! Diavolul o să te căznească în foc şi pucioasă!
Să nu cumva să-ţi umble mânuţele pe unde nu trebuie! Tu trebuie să te păstrezi neprihănită până în noaptea nunţii şi nici pe urmă nu e cazul să faci excese. O dată de lună e suficient, cu cămaşa de noapte pe tine şi cu lumina stinsă.
Şi nu trebuie cumva să-ţi placă, rostul e doar să faci copii!

| SexGirl1921 a răspuns:

Nu stiu.tu ce parere ai? daca tu nu te cunosti pe tine insati de unde sa stie altii?

| dolcEE a răspuns:

Trimite-mi un mesaj cu id-ul tau si iti explic mai multe acolo happy

| Jeryko a răspuns:

Uita-te si tu la un film porno www.redtube.com :))))

| RobyAdy a răspuns:

De ce iti distrugi copilaria?

| geniuuu a răspuns:

Bagi mana in pasarica te ungi cu un gel si incepi sa misti degetele ca sa te exciti, daca nu poti singura sa ma chemi ca te ajut eu moca

| Fanta16 a răspuns:

Da-mi add: raulik_4tech si vorbim mai multe...

| robert_7467 a răspuns:

Uite iti las id-ul meu daca vrei, acolo te pot ajuta mai bine la intrebarea pe care ai pus-o pupici vasrobert42@yahoo.co.uk