| help_1789 a întrebat:

cum pot cuceri o fata ce crede ca sunt dragut dar vrea sa fim doar prieteni m-am gandit la o plimbare cu rolele... dati-mi sfaturi plzz...mersi:*

1 răspuns:
| madutza2468 a răspuns:

Poti sa o inviti la un suc la caderea noptii, sa incerci sa-i spui ceea ce simti pentru ea, sa te apropii tot mai mult de fata.hmmm. nu vreau sa te descurajez dar daca te-a respins o data e cam greu sa o cuceresti.eu sunt fata si sincer daca as respinge un baiat, inseamna ca nu ma atrage nimic la el si sa fiu cucerita.cam greu. poate vrea sa fiti doar prieteni foarte buni.in fine