| AntidotDeViseInterzise a întrebat:

Buna,cum pot cuceri un baiat dar fara sa ii zic in fata gesturi va rog ajutati-ma pls fara misto funda! NU VREAU SA II zic IN FATA, cum sa ii arat?

Răspuns Câştigător
| AllmaGirl a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi problema, incerc sa ii arat semne si acum mi-e frica ca s-a cam prinslaughing Nu stiu varsta ta, dar eu inca sunt in scoala si el e in clasa cu mine, de ceva timp ii dau semnele astea:
-Petrec mai mult timp cu el si il fac sa rada cu diverse bancuri, glume si chestii dar nu mistouri sau chestii care sa il supere.
-Incerc sa fiu cat mai draguta cu el, mult mai draguta decat cu alti baieti.
-Ma bag des in vorba cu el, mereu chestii amuzante sau care ii capteaza atentia,
-In ore, uneori ma prefac ca nu am carte ca sa merg langa el sa o impartim, fiind prieteni buni.
-In unele ore ma mai uit pe ascuns la el, si uneori il prind ca se uita in aceeasi directie si ne cam apuca rasul pe amandoi, mie imi pare ca i-am dat semne clare, mai ales ca s-a prins, l-am auzit vorbind cu baietii, poti incerca si tu cateva chestii enumerate de mine, poate mai ai tu ideei, daca va imprieteniti e mai usor sa il faci sa te placa daca nu te place acum, cand petreci mult timp cu o persoana incepi sa simti ceva, eu asa am inceput sa il plac, pana sa il cunosc mai bine imi parea doar dragut ca aspect si nimic mai mult.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cucarachaalien a răspuns:

Arata-i ce ai sub tricou. o sa inteleaga el big grin

| cobra207 a răspuns:

Bai nu ii mai dati sfaturi ca vrea sa se dea la proful ei de sport. Sincer cauta pe cineva de varsta ta happy

| AllmaGirl a răspuns (pentru cobra207):

Da n-are decat sa se dea si la director, ce treaba ai tu?

| faustxp a răspuns:

1.depinde de felul de baiat. daca e mai retras sau mai "smecher".
2. poti pune o prietena sa il intrebe daca ii place de u.
Eu zic sa faci in felul urmator,vb cu el pe mes despre diverse subiecte, in cat sa stii cate ceva despre el, si dupa un timp cand simti ca s`a apropiat de u poti pune problema sa il cucerest
p.s conteaza destul de mult si cum te composti in prezenta lui, poti sta pe langa el, poti sa ii dai atentie, sa te bagi si u in subiect..intelegi uwinking