| ana09234 a întrebat:

Cum pot excita un baiat cand sunt cu el si ne plimbam? Fundtiza

Răspuns Câştigător
| ochiverzi91 a răspuns:

Poti excita un baiat prin mangaieri (pe mana, brat etc), ajunge doar sa alegi momentul potrivit si sa o faci cu atingeri usoare happy

10 răspunsuri:
| AndiNyctophilia a răspuns:

Ii treci usor mana prin par, asta adora baietiihappy

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru AndiNyctophilia):

Si daca e chel sau are parul scurt ce va faceti?straight face

| AndiNyctophilia a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

rolling on the floor Atunci il prinzi de mana sau il imbratisezilaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Fabian20 a răspuns:

Imbraca'te provocator, in niste colanti sa se vada toate formele

| IsBlacks a răspuns:

... si daca fuge dupa ele si o lasa pe ea ce facelaughing?

| andreiemil a răspuns:

Prin gesturi, atingel, mangaiel; privirea ta sa arate ca il doresti; imbracamintea e importanta si cum stai imbracata in fata lui, cat mai provocatoare

| Wolf_Dark_1991 a răspuns:

Cel mai bine e sa fi directa, dul in un loc intunecat si bagai mana in pantaloni si fal sa te atinga pe sani sau fund, nu te chinui atata cu metode complicate tongue

| RetardedRacoons a răspuns:

Uita-te adanc in ochii lui si intreaba-l pe un ton serios "Si, ce-a mai facut Steaua?"