| tilll a întrebat:

cum pot pune pe cd poze? cine imi spune pasii. fundahappy

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Le copiezi de unde sunt și faci niște dosare noi (în Kiwi Ubuntu Linux )/ /foldere noi ( în Windows) de dimensiune mai mică de 700 MB pentru Cd-uri sau de 4, 45 GB pentru Dvd-uri. Copiezi dosarul /folderul și arzi dvd-ul/ cd-ul cu un program de scris pe Dvd-uri /cd-uri. Anterior trebuie să bagi în unitatea optică un dvd /cd gol blanc.

| georgiana_1403 a răspuns:

Pai trebuie sa ai instalat nero. daca ai nero instalat dai click pe el, apoi dai make data cd, apoi copiezi in casuta care ti se deschide pozele care vrei sa le pui, iar apoi dai burn si astepti sa se faca cd.