| andreeasandu31_7042 a întrebat:

cum pot sa aflu daca un baiat ma place? am vorbit cu el pe mess si mi-a spus ca are o iubita.anul trecut eram foarte buni prieteni si l-am intrebat daca ma place si a zis canu, dar altui prieten i-a zis ca ma place.credeti ca si acum ma place?

3 răspunsuri:
| Georgy_7404 a răspuns:

Cred ca este destul de clar ca nu prietenul care ti-a zis ca te place facea misto de tine ca a vz ca tu il crezi dar din moment ce bayatul de are iti place nu te-a dat niciun semn km ca te-ar place si pe deaspra mai are si iubita daca te-ar fi placut nu isi facea iubita intra in vb cu u ca sa fie cu u sau daca macar putin ii pasa ca il placi nu iti zicea ca are iubita

| Dienutza_3683 a răspuns:

Ore e timid si nu vrea sa recunoasca, ori a ziso doar asa... Stii cum sunt baietii?big grin

| alin_6602 a răspuns:

Este timid... Iti spun eu, ca sunt baiat si stiu cum sunt baiaeti la categoria Dragoste big grin