| Player54 a întrebat:

Cum pot sa fac o fata sa ma iubeasca mai mult? Suntem colegi de clasa dar ea nu vrea sa fim iubiti.Cate o data se comporta ca si cum am fi iubiti dar cate odata nici nu ma baga in seama. Ziceti ce sa fac.

3 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Poi vorbeste mai mult cu ea,caut-o,sun-o,invit-o afara, da-i ajutor cand are nevoie, incearca sa-i spui ce simti pentru ea

| iiGeorgii a răspuns:

Ai macar numarul ei de telefon? Sun-o, acorda-i multa atentie si incearca sa nu o ignori deloc.Stiu cum sunt eu si cand un baiat de care imi place cel mult 5% ma ignora se transforma in -5 % laughing ai grija ca telele sunt pretentioase big grin desi nu toate dar toate vrem multa ATENTIE! Baftawinking

| NicolasGabriel a răspuns:

Ar fi bine sa-i acorzi multa atentie.Credema stiu cum ie cu fetele.Multe zic ca sunt frumos (nu glumesc).