| byby_5696 a întrebat:

cum pot sa-i spun unui prieten ca nu-l plac, iar el ma place mult, vreau ceva frumos, simplu si sa nu- raneasca asa tare. A facut o obsesie pentru mine, si eu nu-l vad mai mult ca pe un amic.

Răspuns Câştigător
| AliceHappyGirl a răspuns:

Simpli. Ii zici ca nu poti sa simti nimic pentru el, ca nu il vezi mai mult decat pe un prieten. Oricum o sa-l raneasca, dar daca e baiat destept va aprecia sinceritatea ta si in timp o sa-i treaca happy

2 răspunsuri:
| Lummy a răspuns:

Poti sa te porti mai distanta fata de el, nu-i mai da asa de multa importanta, sau ii poti spune ca iti place de alt baiat...nu stiu.vezi sh uh

| CATALINA_2480 a răspuns:

Indiferenta isi spune cuvantul,, fii indiferenta si o sa_si dea seama singur!