| вяυηєтα_3939 a întrebat:

Cum pot sa-l recuceresc pe fostul meu prieten. Ne-am certat fiindca el zicea ca eu ma dau la toti baietii dar eu nu faceam nimic altceva decat sa-i atrag atentia, si spune ca sunt prea blanda devil Ca vrea sa fiu mai rea.laughing La ce s-a referit? Cum sa fiu mai rea? Cee pot sa fac? Fundita pentru cel mai bun raspuns! big grin

Răspuns Câştigător
| Buttercup30 a răspuns:

Pai se pare ca ai exagerat cu atentia asta.Nu cred ca unui baiat ii palce sastie ca prietena lui e curva+ca il faceai de ras fata de baieti.
Prin rea se refera la faptul ca esti prea dulce, ca trebuie sa fi mai orgolioasa, sa nu-i cazi mereu la picioare si sa te aibe la degetul mic.
Du-te la el si spune-i ca nu te-ai gandit ca il deranjeaza atat de mult si ca ai inteles si nu o sa se repete

1 răspuns:
| Foca a răspuns:

Buna. El s-a referit la rea sa nu mai dai atentie la toti baieti, sati vezi de treaba ta. Si cat despre impacare este o solutie simpla si daca tine la tine te va iarta. Te duci in fata lui si ii spui. Iubitule Te rog frumos sa ma ierti ai dreptate am gresit. Daca va tine la tine va zice da.
Succes.
Ciaowinking