| anaa943 a întrebat:

Buna:! cum sa.i dau de inteles unui baiat ca il plac. S.ar putea sa ne intalnim la mare pe plaja deci ce va idei.:?

3 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Pai stai cu el, baga-te in seama daca vezi ca te ignora renunta, daca nu sigur continua el de acolohee hee

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Cand il vezi saluta-l si incepe sa vorbesti cu el. Poti merge in apa cu el sau poti juca volleyball pe plaja.
Apropie-te de el, atinge-l, fa-l sa rada si va intelege ca il placiwinking.

| Noone4u a răspuns:

Eu zic, ca ar fi bine daca i-ai spune in fata sau daca ti-e rusina trimitei un mesaj si cu ocazia asta il poti intreba daca si el te place. Crede-ma e mai bine asa decat sa faci alte chestii pentru ca poate sa inteleaga altceva. Sper ca te-am ajutat. Funda?big grin