| bebbe10 a întrebat:

cum sa ii demostrezi unui baiat ca tii la el fara sa intreti relatii sexuale cu el?
help. dau funda happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| cudyu007 a răspuns:

Dc *** trebuie sa faci sex cu cineva sau dragoste ca sa vada ala ca tii la el?happy iti zic eu daca tii la el el simte asta. se simte si fizic...mie cand imi vorbeste asa cum stie ea, ma apuk golurile in stomak

| PuFuLeTe a răspuns:

POii sa-i spui ca tii la ell...sau sai demonstrezi prin fapte happy Dar sincer e destul de greu sai demonstrezi cuiva ca il iubestii sad Dar incearca sa ai o discutie serioasa cu ell prin care sa-i spui ce simtii si ce vreii! sa-i spui ca pentru tiine relatziile sexoale nu dovesc iubire fata de cinevaa sau ca tii la acea persoana:X

| axaal20 a răspuns:

Sex fara dragoste se poate dar dragoste fara sex nu exista, decat daca vrei sa te dedici vietii monahale, altfel NU

| sandrapalog a răspuns:

Deci in primul rand a intretine relatii sexuale cu prietenul tau nu e chiar o dovada de dragoste, este dar nu in sensul in care il intelegi tu. Nu trebuie sa te culci cu el ca sa-i demonstrezi ca il iubesti, daca vrea el sa o faci si ti-a zis ca doar asa crede ca il iubesti eu zic ca numai asta vrea de la tine si nu te iubeste cu adevarat si ar trebui sa ai grija! Daca il iubesti el o sa o vada si daca nu te culci cu el, nu exita dovezi, dragostea se simte!