| Nathalie18 a întrebat:

Cum sa ii explic frumos ca am si eu anumite nevoi ca doar sunt om..este vorba despre sex..suntem prieteni cu beneficii si de la un timp el nu mai vrea asta.

3 răspunsuri:
| M7Seven a răspuns:

Schimbi partenerul, pentru relatii cu beneficii se gasesc foarte usor

| mihai69 a răspuns:

Am trăit a-o aud și p-asta! EL să nu mai vrea! rolling on the floor
Păi și doar cu „el" poți?!? Ar trebui să fie coadă la tine, nu cred că nu ai de unde alege pe altcineva mai potent.

| Butin a răspuns:

Nu trebuie sa ii explici nimic. Daca nu mai vrea inseaman ca are pe altcineva sa il satisfaca. Cu nevoile te pot ajuta