| DolceKiss a întrebat:

Cum sa ii spun uni băiat ca îl plac? Astept păreri de la băieți. Credeti ca s-ar supara dacă l-as saruta pe buze? Sau pe obraz?

Răspuns Câştigător
| JoshuaNNN a răspuns:

Buna! Eh, ii poti spune ca il placi in multe feluri, dar depinde de cat de apropiati sunteti, daca sunteti deja atrasi unul fata de celalat sau tu vrei doar sa-l cuceresti nestiind ce simte el pentru tine.Mai intai ii poti da de inteles ca il placi, uitandu-te la el mai mereu, fiind zambitoare, glumeata, sa-l bagi in seama sau poti sa pui o prietena buna sa-i zica ceva in genul "eu cred ca prietena mea te place, ce zici?"... Evident, cel mai "greu" este sa fi sigura ca te place si el, ca dupa aia ca sa ii spui ca vreti sa fiti impreuna e usor ( si nu prea conteaza cum sa-i propui asta, daca deja voi va placeti)
De sarutat pe buze poate l-ar deranja daca ar avea cumva vreo prietena sau i-ai fii putin antipatica, pe obraz nu o sa-l deranjeze atata timp cat baiatul e unul normal si nu unu` de bani gata cu figuri de boschetar.

6 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Pai in cazul in care nu esti genul lui, si doar tu il placi, atunci cu siguranta s-ar supara. Mai bine da-i de inteles altfel, intra in vorba cu el, intreaba daca are prietena, vezi daca ar fi interesat de una, cere-i un nr de telefon, chestii de genul asta..sarutul e un pic cam mult, parerea mea..Bafta oricumhappy

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Barbati/beieti sunt simpli..., ce care nu sunt cu fite, deci te duci si ii zici : "Ma placi?, fiindca eu te plac foarte mult! " si ii faci o noapte buna si gata sunteti cuplu vreo cativa ani dupa care gasesti pe altu happy

| Maya2014 a răspuns:

Te duci pur si simplu si ii spui, ce-i asa greu?
Daca asteptati sa faca doar ei primul pas, o sa imbatraniti.
Daca te place nu vad de ce sa se supere, incearca.Simplu! Nu astepta sa-ti pice din cer vreun miracol.

| slrs a răspuns:

Daca pui o poza cu tine iti spunem daca s-ar supara sau nu imediat happy

| inn a răspuns (pentru slrs):

Bun raspunslaughing

| Mihai453 a răspuns:

Nu,nu cred ca s-ar supara deloclaughing